Dyspozytor – Planista z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

OCZEKIWANIA

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność analitycznego myślenia;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych – preferowane kierunki: transport, logistyka, germanistyka, (ewentualnie średnie techniczne w specjalizacji związanej z transportem);
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (zmiany 7:00-19:00 i 19:00-7:00);
  • gotowość do nauki zagadnień związanych z transportem kolejowych (nie wymagamy doświadczenia);
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz znajomość pakietu MS Office;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność;
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania transportu kolejowego, doświadczenie w kierowaniu zespołem podległych pracowników lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

ZAKRES ZADAŃ

  • zarządzanie pracą podległych niemieckich i polskich maszynistów oraz stała współpraca z osobami odpowiedzialnymi za organizację przewozów;
  • monitorowanie ruchu pociągów oraz współpraca z zarządcami infrastruktury i dyżurnymi ruchu DB NETZ i PKP PLK oraz biurem Freightliner DE;
  • rejestrowanie danych eksploatacyjnych w wewnętrznym systemie informatycznym;
  • współpraca z niemieckimi i polskimi klientami spółki.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • szkolenie od podstaw dla osób bez doświadczenia;
  • codzienny kontakt z językiem niemieckim;
  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie;
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w branży kolejowej;
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe);
  • pracę w nowoczesnym biurze w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy (Metro Politechnika).

Zapraszamy do naszego zespołu osoby dynamiczne, uczciwe i ambitne!

Prosimy o aplikowanie przez formularz rekrutacyjny dostępny pod adresem:

Aby ubiegać się o tę rolę, prosimy o przesłanie e-maila lub przesłanie CV na adres następujących adresów:

Dział HR
Freightliner PL Sp. z o.o.
ul. Polna 11
00-633 Warszawa