Specjalista ds. Utrzymania Taboru

Miejsce pracy: Polska, Niemcy

ZAKRES ZADAŃ

Praca w serwisie mobilnym:

  • dokonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów
  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Utrzymania i Kierownikiem ds. Utrzymania Taboru
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów
  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego

OCZEKIWANIA

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Polska, Niemcy)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie zawodowe jako: mechanik/elektryk/elektromechanik/pneumatyk
  • doświadczenie związane z utrzymaniem lub serwisowaniem taboru będzie dodatkowym atutem.
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Zapraszamy do naszego zespołu osoby dynamiczne, uczciwe i ambitne!

Prosimy o aplikowanie przez formularz rekrutacyjny dostępny pod adresem:

Aby ubiegać się o tę rolę, prosimy o przesłanie e-maila lub przesłanie CV na adres następujących adresów:

Dział HR
Freightliner PL Sp. z o.o.
ul. Polna 11
00-633 Warszawa