Ustawiacz / Rewident Taboru

Miejsce pracy: Polska

ZAKRES ZADAŃ

  • wykonywanie czynności związanych z manewrami i obsługą terminali ładunkowych;
  • sprawdzanie stanu technicznego wagonów przed włączeniem ich do składu pociągu;
  • usuwanie prostych usterek wagonów towarowych;
  • prowadzenie prób hamulca zespolonego i przygotowywanie dokumentacji pociągowej;
  • przestrzeganie zasad BHP, dbanie o bezpieczeństwo ruchu kolejowego i powierzone mienie;
  • współpracowanie z dostawcami materiałów i usług wspierających proces przewozowy.

OCZEKIWANIA

  • uprawnienia ustawiacza i/lub rewidenta taboru;
  • znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji dotyczących powierzonego zakresu pracy;
  • stan zdrowia umożliwiający wykonywanie zawodu;
  • komplet dokumentów z przebiegu zatrudnienia na kolei (świadectwa pracy, rejestr egzaminów);
  • uprawnienia kierownika pociągu gospodarczego i roboczego będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • wysokie standardy bezpieczeństwa metod pracy (safety first!);
  • obsługę najnowocześniejszego, unikalnego taboru kolejowego;
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • praca w stałych harmonogramach;
  • umowę o pracę na pełen etat, z motywacyjnym systemem wynagrodzeń;
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjną pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów;
  • wsparcie dla indywidualnej aktywności sportowej.

Zapraszamy do naszego zespołu osoby dynamiczne, uczciwe i ambitne!

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz rekrutacyjny dostępny pod adresem:

Aby ubiegać się o tę rolę, prosimy o przesłanie e-maila lub przesłanie CV na adres następujących adresów:

Dział HR
Freightliner PL Sp. z o.o.
ul. Polna 11
00-633 Warszawa